Z PASJI DO PODRÓŻOWANIA

Z PASJI DO PODRÓŻOWANIA

WCZASY ZAGRANICZNE

WCZASY ZAGRANICZNE

EGZOTYKA

EGZOTYKA

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Nasz biuro założyliśmy z pasji do podróżowania, która zrodziła się 15 lat temu i trwa do teraz. Przez ten cały okres nagromadziliśmy mnóstwo doświadczenia turystycznego, nawiązaliśmy relacje z wieloma ciekawymi ludźmi na całym świecie, którzy służą pomocą naszym Klientom podczas pobytu np. na Kubie, Sri Lance, Zanzibarze, Egipcie, Turcji, Bułgarii, Hiszpanii, Grecji, Malediwach i wielu innych miejscach.
Oferujemy profesjonalną, miłą oraz rzetelną obsługę przy wyborze wycieczek pobytowych i objazdowych.

Zajmujemy się rezerwacją hoteli, rezydencji i domów, wybierając dla Państwa najlepsze oferty na rynku. Oferujemy wycieczki lotnicze, dalekie podróże, wczasy egzotyczne, urlop z dojazdem własnym, wakacje z polską animacją, rejsy, wycieczki objazdowe, kurs języka angielskiego podczas pobytu na wyjazdach, bilety lotnicze, hotele na całym świecie i ubezpieczenia turystyczne.

Współpracujemy z najlepszymi organizatorami na Polskim rynku.
Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd był świetnie zorganizowany, a Państwo zadowoleni z wyboru. Nasz zespół to pasjonaci oraz podróżnicy z zamiłowania. Doradzimy, wybierzemy najciekawsze imprezy spełniające Państwa potrzeby; zadbany o wszelkie aspekty formalne, które są istotne aby Państwa wyjazd był udany.

Pisząc do nas na adres mailowy itravel@onet.eu otrzymacie ofertę z kompletnymi cenami, linkami do opisu hoteli, aktualnymi promocjami i rabatami, sugestiami i podpowiedziami. Wszelkich formalności oraz rezerwacji możemy dokonać również drogą elektroniczną. Z naszej pomocy i doświadczenia korzystają Klienci z całej Polski.


LAT DOŚWIADCZENIA
SPRZEDANYCH WYCIECZEK
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW